Ražošana
Grupas SOTHYS ražošanas komplekss atrodas pilsētas Brive-la-Gaiard (Brive-la-Gaillarde) apkaimē, Korēzes (Corréze) reģionā, Dienvidaustrumu Francijā, un veic veiksmīgu darbību sākot no 1972. gada. 80.-to gadu beigās pastāvīgi augošais zīmola SOTHYS produkcijas pieprasījums kļuva par iemeslu pirmajai ražotnes paplašināšanai. Blakus jau esošai ražotnei tika uzbūvētas jaunas ražošanas telpas 2500 m2 lielā platībā. Savukārt 2005. gadā, atbilstoši GMP (Good Manufacturing Practices – Labas ražošanas prakse) standartiem, tika uzcelta vēl viena fabrika 4950 m2 platībā.

Ražošanas komplekss ir īpašs mini-visums, kur sterilitātes, temperatūras un spiediena kontroles, īpašas gaisa uzturēšanas un filtrācijas apstākļos glabājas vairāk kā 900 izejvielu un 400 iepakojuma materiālu, no kuriem katru gadu tiek ražotas ap 560 tonnas kosmētiskās produkcijas.

Ražošanas fabrikā strādā vairāk kā 100 cilvēki un process sastāv no vairākiem etapiem:
  1. Ražošana un svēršana. Šī nodaļa nodarbojas ar svēršanu, zinātniski-pētnieciskā centra SOREDEC formulu sagatavošanu un ražošanu. Ražošanas procesā tiek veikts daudzums ķīmisku, bioloģisku un fizisku testu ar mērķi nodrošināt nevainojamu produkcijas kvalitāti.
  2. Kontroles laboratorija. Laboratorija veic izejvielu, starpposmu produkcijas, gatavo produktu, iepakojuma materiālu un gala produkcijas ķīmiskus, bioloģiskus un fiziskus testus.
  3. “Mazgātuve”. Šajā nodaļā attīra visu aprīkojumu pēc katras izmatošanas reizes.
  4. Iepakojums. Lai nodrošinātu produkcijas kvalitāti, iepakots tiek ar rokām, veicot papildus satura kontroli un novērtēšanu. Automatizēts ir tikai produktu iepildīšanas process.
  5. Noliktava. Noliktavā glabājas visi iepakojuma materiāli – burciņas, tūbiņas, ampulas, pudelītes utt.. Visi notiekošie procesi noliktavā ir automatizēti.
  6. Ūdens apstrādes zona/Osmoze. Šajā nodaļā tiek ražots tīrs ūdens losjoniem un emulsijām.
  7. Izejmateriālu noliktava. Šajā noliktavā īpašos apstākļos glabājas visas svaigās izejvielas (ekstrakti, aromatizatori, tauki, aktīvās daļiņas).
  8. Iepirkumu un produkcijas dizaina nodaļa.
Visas tūbiņas, burciņas, paciņas un ampulas tiek piepildītas, marķētas un aizzīmogotas ražotnes telpās. Visa produkcija tiek marķēta ar īpaši izstrādātu datorprogrammu.

Vispārēja kontrole nodrošina produkcijas kvalitāti un atbilstību Eiropas standartiem.