60 min
Resurfacing peeling care
Speciālā kopšana
Procedūra intensīvai visu ādas tipu attīrīšanai un atjaunošanai. Lieliski detoksicē ādu, efektīvi noņem atmirušās šūnas, aktivizē ādas atjaunošanos un piepilda to ar skābekli. Apburoši maigai, elastīgai un starojošai ādai!
Procedūras sākumā – attīrīšana ar eksfoliējošu pastu ar detoksicējošiem (di)peptīdiem, korunda mikrokristāliem un balto mālu, kas lieliski attīra ādas virsmu no atmirušajām šūnām, veicina poru attīrīšanu un neitralizē nevēlamās baktērijas un kaitīgās vielas no ādas virsmas.
Pēc tam seko dziļa, bet saudzīga ādas attīrīšana ar izlīdzinošo pīlingu ar glikolskābi un salicilskābi. Kūstošas tekstūras balzāms ar kosmeceitisko kompleksu H2CR® un vieglu ziedu-citrusu aromātu masāžas laikā atjaunos pēc ķīmiskā pīlinga ādas dabisko pH līmeni un virspusējo aizsargājošo mikrofloru. Bet skābekļa maska, piesātinot ādas šūnas ar skābekli, nodrošinās optimālu mitrināšanu un komfortu, pateicoties augu valsts izcelsmes biostimulīniem, baltā māla un NMF (dabisks mitrinošais faktors) kompleksa kombinācijai.
Procedūra noslēdzas ar barojoša, „sausās eļļas” tekstūras eliksīra uz vērtīgas jojoba un rīsu kliju eļļu kombinācijas bāzes uzklāšanu, kas mīkstina ādu, tūlītēji samazinot savilkuma sajūtu un atjaunojot ādas komfortablu stāvokli. Procedūras rezultātā ievērojami uzlabosies sejas krāsa, āda attīrīsies, kļūs maiga un elastīga, redzami uzlabosies porainas ādas tekstūra.

Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.
Rekomendējamais procedūru kurss:
raupjai un/vai piesārņotai ādai – 4 procedūras ar periodiskumu 1 reizi 2 nedēļās. novājinātai, novecojošai ādai – 4 procedūras ar periodiskumu 1 reizi mēnesī.
Profilaktiskās procedūras – pēc nepieciešamības.