60 min
HD Eye Contour Treatment
Speciālā kopšana
Pilnvērtīga procedūra SOTHYS HD EYE CONTOUR TREATMENT tūlītēji samazina acu zonā redzamās noguruma un novecošanas pazīmes: tumšos lokus, tūskas un redzamās grumbas.
Inovatīva, SOTHYS zinātnieciski – pētnieciskās laboratorijas speciāli izstrādāta, procedūra pilnvērtīgai maigās ādas ap acīm visu vajadzību apmierināšanai sastāv no 4 galveniem etapiem:
pēc dekoratīvās kosmētikas noņemšanas un ādas ap acīm eksfoliācijas uz acu zonas, pieres un „vārnu kājiņu” ādas tiek uzklāts atjauninošs un izlīdzinošs serums ar С, Е un F vitamīniem.
Pēc tam pa masāžas krēmu acu zonas ādai ar rūgtā apelsīna ekstraktu, kas novērš tūskas, tiek veikta divkārša masāža: ar speciāli izstrādātām porcelāna karotītēm, kas iepriekš atvēsinātas ledus aukstā ūdenī, un acu zonas manuāla masāža. Patīkams atvēsinošs efekts, neparasta svaiguma un «atvērtu» acu sajūta, maisiņu zem acīm samazināšana.
Trešais etaps – liftinga gēlveida maska uz acu zonas ādas uz 15 minūtēm, lai sasniegtu izlīdzinātu „vārnu kājiņu” efektu.
Procedūra tiek nobeigta uzklājot uz acu zonas ādas emulsiju ar ilglaicīgas iedarbības kompleksu*.

Paralēli tiek veikta sejas ādas kopšanas pamata procedūra atbilstoši ādas tipam. Šo procedūra var arī veikt kopā ar intensīvas atjaunināšanas procedūru [C] Collagène Hyaluronique™ vai intensīvas mitrināšanas procedūru Hydradvance™.

Visu produktu pamatā – inovatīvs patentēts acu zonas ādas augstas aizsardzības pakāpes komplekss (“High protection eye complex”), kas sastāv no lina ekstrakta otrās paaudzes un kalnu auga ekstrakta, iegūta no cilmes (aizmetņu) šūnām.

Procedūra, veikta kopā ar pamata procedūru, tiek rekomendēta klientiem ar grumbām, tumšiem lokiem un tūskām, kā arī tiem, kurus negatīvi ietekmē laiku joslu maiņa (“jet lag”); pirms un/vai pēc ”iziešanas sabiedrībā” un klientiem, kuri ļoti rūpējas par acu zonu.

Dabisks acu zonas skaistums bez tumšiem lokiem, maisiņiem un grumbiņām tiek atgūts jau pēc pirmās procedūras!

*Piemērota kontaktlēcu valkātājiem.Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.
Rekomendējamais procedūru kurss:
Rekomendējamais kurss: 3 procedūras noturīga efekta iegūšanai.