90 min
Professional Brightening programme [W.]™+
Speciālā kopšana
Procedūra pigmentācijas plankumu intensitātes samazināšanai, efektīvai sejas toņa izlīdzināšanai un ādas fotonovecošanas novēršanai.
Šajā procedūrā izmatojamo produktu sastāvā ir «šoka» terapijas komplekss [W.]™+ un kosmeceitiskais komplekss H2CR®, kas nodrošina intensīvu iedarbību uz pigmentācijas plankumiem un redzamu ādas toņa izlīdzināšanu.
Pēc rūpīgas dziļas ādas attīrīšanas uz tās tiek uzklāts Brightening Serum with pure vitamin C - serums intensīvai iedarbībai uz pigmentācijas plankumiem ar tīra C vitamīna aktīvu formu un tas ir galvenais procedūras produkts, kas tiek iestrādāts masāžas laikā.
Balinošā maska [W.]™+ Brightening Mask ar vieglu ziedu-citrusu aromātu mīkstina ādu, padara gaišākus pigmentācijas plankumus, āda atgūst veselīgu starojumu un tūlītēju komforta sajūtu.
Procedūra tiek noslēgta uzklājot [W.]™+ Brightening Fluid gēlveida emulsiju, kas turpina cīnīties ar pigmentācijas problēmām, uzlabo sejas krāsu, padarot ādu gaišāku un ievērojami jaunāku.

Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.
Rekomendējamais procedūru kurss:
Optimālu rezultātu iegūšanai tiek rekomendēts kurss divām Brightening programme [W.]™+ procedūrām un divām Resurfacing Peeling care ar Brightening Serum with pure vitamin C procedūrām.