60 min
Gentelmen Slim
Procedūra ķermeņa apjomu mazināšanai vīriešiem. Efektīva tauku uzkrājumu apjoma samazināšanas un figūras korekcijas procedūra – reāla iespēja atbrīvoties no tauku uzkrājumiem vēdera un jostas vietas zonās.
Procedūra sākas ar ķermeņa stāvokļa diagnostiku, kuras laikā speciālists nosaka zemādas tauku daudzumu un celulīta veidus ķermeņa zonās, kurām nepieciešama specifiska iedarbība.
Ar plastisku pastu tiek veikts dziļš intensīvs ķermeņa ādas pīlings. Āda tiek labi attīrīta, izlīdzinās tās mikroreljefs, aktivizējas asinsrite.
Šī pēc sava sastāva apbrīnojamā pasta (jūras sāls kristāli, pienskābe, kaolīns, rūgtā apelsīna ziedu ekstrakts un sasmalcināta miziņa) tiek lietota arī ietīšanai. Pasta efektīvi „iztukšo” taukšūnas (lipolīze), samazina tauku uzkrājumu daudzumu un veicina liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanu. Ietīšanas laikā speciālists veic pēdu masāžu visu organisma sistēmu darbības stimulēšanai un līdzsvarošanai.
Pirms vēdera un jostas vietas zonas enerģiskas anticelulīta masāžas ar emulsiju, kuras sastāvā spēcīgi lipolītiski («taukus dedzinoši») un drenāžas (toksīnus izvadoši) komponenti, uz labi attīrītas ādas tiek uzklāts speciāls serums, kas aktīvi noārda taukšūnas un veicina vēdera apkārtmēra samazināšanos.
Procedūra tiek nobeigta ar 24 stundu iedarbības krēma notievēšanai, īstena tauku uzkrājumu «likvidatora», uzklāšanu.

Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.
Rekomendējamais procedūru kurss:
Tiek rekomendēta atsevišķa kursa veidā vai procedūru programmā notievēšanai un figūras veidošanai.