75 min
Detox-Energie™
Intensīvas tehnoloģijas
PROFESIONĀLĀ INTENSĪVĀ PROCEDŪRA, kas padara ādu svaigu un jebkuros apstākļos veicina papildu aizsardzību no apkārtējās vides negatīvās iedarbības, kas var paātrināt ādas novecošanos.

Programmas augstas efektivitātes noslēpums - trīs unikālu aktīvo ingredientu kombinācija: PLŪŠKOKS – ELEITEROKOKS – PEPTĪDI aizsardzībai no piesārņojumiem / detoksikācijai / piesātināšanai ar enerģiju. 
PIESĀRŅOJUMS — apkārtējās vides negatīvā iedarbība, kas cilvēkus skar neatkarīgi no dzīvesvietas (pilsētā vai aiz tās robežām) un ir faktors, kas pastiprina ādas PRIEKŠLAICĪGU NOVECOŠANOS dažādos līmeņos: BIOLOĢISKĀ (piesārņojošās vielas izraisa ķēdes reakcijas) un ŠŪNU (piesārņojums pavājina šūnu enerģiju). 

Sothys speciālisti, iedvesmojošies no botānisko dārzu Les Jardins Sothys™ veltēm un balstoties uz vairāk nekā 4 gadus ilgušiem progresīvajiem pētījumiem, piedāvā visaptverošu risinājumu ādas detoksikācijai un tās enerģijas uzturēšanai. 
 
Intensīvā procedūra ar organiskas izcelsmes plūškoka kestraktu (patents procesā), biomimētiskiem peptīdiem un inovatīvo organiskas izcelsmes Sibīrijas ženšeņa ekstraktu - produktu ekskluzīvu formulu un manuālās masāžas Sothys Digi-Esthétique® harmonija. 

Speciālas enerģizējošas kustības tiek veiktas uz noteiktām sejas zonām, lai uzlabotu enerģijas plūsmu, tādejādi palīdzot ādai atjaunot dabisko skaistumu un vitalitāti.

Pēc ādas stāvokļa diagnostikas un tās virspusējas attīrīšanas tiek veikta dziļa attīrīšana un detoksikācija trīs iedarbību skrubi un ādas sagatavošana labākai sekojošu aktīvu ingredientu uzņemšanai. Šis etaps ietver sevī, pēc nepieciešamības, komedonu ekstrakciju. Pēc tam aizsardzība no piesārņojumiem + detoksikācija ar aizsargājošo spreju un pretnovecošanās bagātināšana ar skābekli izmantojot serumu starojumam. Tieši šī etapa laikā tiek veiktas speciālas Digi-Esthétique® Specific Energy kustības. Šī tehnika ir mērķēta, lai uzlabotu enerģijas plūsmu un dabiskā veidā atjaunotu ādas vitalitāti un skaistumu. Pēc tam, arī izmantojot Digi-Esthétique® tehnikas, notiek ādas līdzsvara atjaunošana ar speciālo masāžas līdzekliŠī esence tiek arī dota klientam DĀVANĀ, lai turpinātu kopšanu mājas apstākļos vēk nedēļu.


Apmierinātība ar rezultātu jau PĒC 1. PROCEDŪRAS* 
100% āda atjauno enerģijas rezerves, iegūst starojumu un kļūst tīrāka un svaigākā
85% āda izskatās jaueklīgāka, gludāka un starojošāka 

PĒC 1 INTENSĪVĀS PROCEDŪRAS + SERUMA LIETOŠANAS 1 NEDĒĻAS GARUMĀ 
** GLUDUMS +27% STAROJUMS +27% 

PĒC 3 INTENSĪVAJĀM PROCEDŪRĀM + SERUMA LIETOŠANAS 3 NEDĒĻU GARUMĀ 
** GLUDUMS +43% STAROJUMS +62%

*Apmierinātības ar rezultātu % pēc vienas intensīvās procedūras Detox EnergieTM IT un seruma lietošanas no rīta un vakarā vienas nedēļas garumā vai pēc trīs procedūru Detox EnergieTM IT kursa un seruma lietošanas no rīta un vakarā trīs nedēļu garumā. Tests tika veikts, piedaloties kontrolgrupai. 

**Klīniskais novērtējums, piedaloties kontrolgrupai. Vidējais rezultāts pēc vienas intensīvās procedūras Detox-EnergieTM IT un seruma lietošanas no rīta un vakarā vienas nedēļas garumā vai pēc trīs procedūru Detox-EnergieTM IT kursa un seruma lietošanas no rīta un vakarā trīs nedēļu garumā.


Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.