60 min
Soothing Sensitive SPA care
Speciālā kopšana
Nomierinoša procedūra ar termālo ūdeni SPA™ iedzimtai jutīgai ādai un īslaicīgi jutīgai ādai. Aizsargā ādu no ārējās vides negatīvās iedarbības, novērš visus diskomforta simptomus (apsārtumu, savilkumu, dedzināšanu utt.), līdzsvaro šūnu atjaunošanās procesus, nostiprina asinsvadus, samazina ādas jutīgumu.
Pilnvērtīga procedūra ar ultra-maigu tekstūru hipoalerģiskiem produktiem bez aromāta, kas nodrošina jutīgu vai īslaicīgi jutīgu ādu ar ingredientiem. Tie aizsargā ādu un piešķir tai tūlītēju komfortu.
Visu produktu pamatā ir unikāls ingredients – termālais ūdens SPA™*: aizsargātu minerālo avotu ūdens, kas regulē daudzus ādas fizioloģiskus mehānismus, palēnina saistaudu novecošanu, palīdz atjaunot visus ādas audus un veido aizsargājošu plēvīti uz tās virsmas.

Ļoti maiga attīrīšana ar micelāro ūdeni un sekojoša mīkstinoša un vienlaicīgi attīroša maska atjauno ādas starojumu, noņem virspusējus piesārņojumus un sagatavo ādu procedūras nākamo etapu uztveršanai. Viegls ekspress serums tūlītējai jebkuru diskomforta sajūtu novēršanai. Noslēgumā - ādu nomierinoša, mīkstinoša, mitrinoša un barojoša gaisīga maska un sejas, kakla un dekoltē masāža ar speciālām porcelāna modelējošām karotītēm, kas nodrošina pilnvērtīgu komfortu un fantastisku relaksāciju.

Nomierināta āda ar samazinātu jutīgumu un ilglaicīga komforta sajūta jau pēc pirmās procedūras!

*Dabisks minerālais ūdens no MARIE-HENRIETTE avotu aizsargātās vides.Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.