55 - 70 min
Inspiration art & beauté
Rituāli
Jauna sajūtu palete unikālā relaksējošā mitrinošā un enerģiju piešķirošā rituālā, kas apvieno krāsu, mūziku, aromātus un ekskluzīvas modelēšanas kustības.
Rituāls sākas ar masāžu, kas atmodina sajūtas un iegremdē harmonijas un komforta atmosfērā. 

Viss rituāls – krāsu „palete”.

Un pirmais etaps - gaišizilais - saudzīga visa ķermeņa eksfoliācija ar gaišizilu „Ūdenskrāsu” skrubi, kas rosina plašas ūdens zilgmes svaiguma sajūtu un padara ādu maigu un samtainu. 
Nākamais, dzeltenais etaps, – relaksējoša masāža ar sasildītu gēlu ar ziedu aromātu un garšvielu noti, kas rosina saules siltuma sajūtu. Sarkanā ietīšanas „palete” - nobeigumā. Piesātināts krēma un gēla maisījums lieliski baro, mitrina un atjauno dehidratētu ādu ar tendenci uz sausumu. Savukārt sildelementi un vēl viena masāža pēc īpašas tehnikas ar speciālu porcelāna karoti rada absolūta miera un harmonijas sajūtu, bet aromāti asociējas ar pastaigu ziedošā oranžērijā. 

Pēc tā var tikai „atmodināt” un atgriezt reālajā pasaulē speciāli izstrādāts procedūras etaps, Austrumu masāžas АММА tonizējošas kustības

Āda ir mīksta, samtaina, apvīta ar delikātiem aromātiem, ķermenis pilns enerģijas, sajūtas pacilātas un emocijas atraisītas! 

Jauna pieeja ķermeņa kopšanai – skaistums tāpat kā māksla!


Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.