60 min
Seasonal Care Rudens/Ziema 2019-2020
Sezonas procedūra jebkura ādas tipa efektīvai atjaunošanai dāvās ādai dzīves enerģiju, optimālu tonusu un veselīgu starojumu!
Viegla vasaras un piesātināta ziemas „ēdienkarte” ādai ar dabiskiem augļu vai eksotisku augu ekstraktiem – tā ir bagātināšana ar skābekli, vitaminizācija, barošana un mitrināšana ar vienlaicīgu aizsardzību no nelabvēlīgu sezonas faktoru ietekmes un priekšlaicīgas novecošanas novēršanu. Īsts baudījums „gardēžiem” un 100 % komforta un relaksācijas sajūta!

Maigs skrubis-maska ar rozā mālu daļiņām piesātina ādu ar nepieciešamiem minerālelementiem un sagatavo to procedūras nākamo aktīvo komponentu uzņemšanai.
Relaksējoša masāža ar kūstošu krēmu ar savvaļas mango un kokosrieksta ekstraktu nodrošina ādas aizsardzību no ārējo faktoru negatīvās iedarbības un neitralizē brīvos radikāļus.
Koncentrēts serums, kas tiek uzklāts zem plastificējošas maskas, pastiprina ādas aizsardzības spējas un atjauno tās dabisko starojumu un veselīgu izskatu. Plastificējošai maskai ar savvaļas mango ekstraktu un alginātiem piemīt liftinga efekts, tā lieliski mitrina un baro ādu.

Sezonas procedūras sejai Rudens - Ziema 2019 - 2020 burvīgās, aromātiskās tekstūras un, savvaļas mango un kokosriekstu ekstraktu aktīvie ingredienti rada neatkārtojumu rāmuma atmosfēru, piesātina, baro un sagatavo ādu ziemas nelabvēlīgiem laikapstākļiem!

Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.