60 min
Seasonal Care Pavasaris/Vasara 2022
Sezonas procedūra jebkura ādas tipa efektīvai atjaunošanai dāvās ādai dzīves enerģiju, optimālu tonusu un veselīgu starojumu!
Viegla vasaras un piesātināta ziemas „ēdienkarte” ādai ar dabiskiem augļu vai eksotisku augu ekstraktiem – tā ir bagātināšana ar skābekli, vitaminizācija, barošana un mitrināšana ar vienlaicīgu aizsardzību no nelabvēlīgu sezonas faktoru ietekmes un priekšlaicīgas novecošanas novēršanu. Īsts baudījums „gardēžiem” un 100 % komforta un relaksācijas sajūta!

Maigs skrubis-maska ar rozā mālu daļiņām piesātina ādu ar nepieciešamiem vitamīniem un sagatavo to procedūras nākamo aktīvo komponentu uzņemšanai.
Relaksējoša masāža ar kūstošu krēmu ar ananasu ekstraktu nodrošina ādas aizsardzību no ārējo faktoru negatīvās iedarbības un neitralizē brīvos radikāļus.
Koncentrēts serums, kas tiek uzklāts zem plastificējošas maskas, pastiprina ādas aizsardzības spējas un atjauno tās dabisko starojumu un veselīgu izskatu. Plastificējošai maskai ar kivi ekstraktu un alginātiem piemīt liftinga efekts, tā lieliski mitrina, tonizē un baro ādu.

Sezonas procedūras sejai Pavasaris-Vasara 2022 burvīgās, aromātiskās tekstūras un, ananasu-kivi ekstraktu aktīvās sastāvdaļas rada neatkārtojumu rāmuma atmosfēru, piesātina, baro un sagatavo ādu pavasara-vasaras periodam!

Ieteicamie produkti kopšanai mājas apstākļos.