Intensīva energizējoša atjauninoša procedūra. Jaunu produktu prezentācija; Vīriešu sejas un ķermeņa ādas kopšana
Maksas seminārs - 10,00 €
08.februāris 2018. , Ceturtdiena, 10:00 - 18:00
Atjaunošanas spēks un ādas neizsīkstošas jaunības avots!

Professionāla intensīva enerģizējoša atjauninoša programma - ENERGY ELEUTEROCOCCUS IT uz Sibīrijas ženšeņa (Eleutherococcus senticosus) ekstrakta pamata. 

Programma uzlabo šūnu funkcionēšanu, neitralizē brīvos radikāļus, atjauno ādas kvalitāti un labu pretošanās spēju, nodrošina veselīgi starojošu un jauneklīgu ārējo izskatu.
 
Programma sastāv no intensīvas procedūras un produktu kopšanai mājas apstākļos līnijas. 
Programmā: teorētiski-zinātniskais pamatojums; profesionālas diagnostikas un procedūras demonstrācija un produktu "degustācijas" (gan profesionālo, gan lietošanai mājas apstākļos). 

SOTHYS HOMME – vīriešiem skaistums ir kā sports 
Programma vīriešiem sejas un ķermeņa ādas kopšanai, kurā ietilpst profesionālas sejas un ķermeņa ādas kopšanas tehnoloģijas un līdzekļi kopšanai mājas apstākļos. 

Zinātniskas koncepcijas, tehnoloģijas; procedūru demonstrācijas un produktu (gan profesionālo, gan lietošanai mājas apstākļos) "degustācija".


SOTHYS PARIS teorētiskās programmas "Intensīva tehnoloģija sejas ādas bagatināšanai ar enerģiju kopējais punktu skaits - 4 TIP; SOTHYS PARIS teorētiskās programmas "Vīriešu sejas un ķermeņa ādas kopšana"kopējais punktu skaits - 4 TIP.

 
Vairāk informācijas un pieteikšanas (Pirm.-Piekt. 09:00 - 18:00) pa tālr.: 67373769, 29133016 vai e-pastu sothys@frodis.lv

Semināra maksa 10 Eiro. Semināru apmaksa tiek kompensēta pēc pirmā profesionāla komplekta iepirkšanas. Seminārs bezmaksas pastavīgiem klientiem. 

Интенсивная
Ķermeņa kopšanas rituāli un relaksējoša ķermeņa kopšana
Maksas seminārs - 10,00 €
12.februāris 2018. , Pirmdiena, 10:00 - 16:00
Sothys Body Escape daudzlīmeņu ķermeņa kopšanas sistēma sajūtu atmodināšanai, relaksācijai, organisma atveseļošanai figūras korekcijai un darbaspējas atjaunošanai. Ļauj piemērot optimālu un efektīvu programmu katram klientam.

Profesionālās ķermeņa ādas kopšanas procedūru un produktu apskats un demonstrācija, kā arī produktu kopšanai mājas apstākļos apskats un "degustācija". 
 
Ķermeņa kopšanas rituāli - Hanakasumi , INSPIRATION ART & BEAUTY,   Sensations Orientales - JAUNUMS!; procedūras - Made-to-Measure.

Programmas kopējais punktu skaits - 4 TIP.

Semināra maksa 10 Eiro. Semināru apmaksa tiek kompensēta pēc pirmā profesionāla komplekta iepirkšanas. Seminārs bezmaksas pastavīgiem klientiem.

SOTHYS